Towary Niebezpieczne Doradztwo DGSA i Szkolenia Stanisław Włodarczyk | SZKOLENIA ADR

SZKOLENIA ADR ŁÓDŹ

Kolejny kurs ADR odbędzie się od 24.01.2020 do 28.01.2020, a kolejny kurs wyjątkowo dopiero w marcu według planu od 13.03.2020

Zgłoszenia na kurs jest możliwy do dnia ich rozpoczęcia czyli nawet w godzinach dopołudniowych w dniu rozpoczęcia kursu (czyli w piątek). Kurs odbywać się będzie w systemie weekendowym - początek w piątek w drugiej części dnia. Osoby biorące udział tylko w szkoleniu podstawowym będą miały zajęcia w piątek, sobotę, niedzielę, dokończenie szkolenia we wtorek od południa i we wtorek egzamin zaraz po zakończeniu szkolenia.  Osoby biorące dodatkowo udział w szkoleniu "cysternowym" będą miały szkolenie również w poniedziałek od 14:00, egzamin w zakresie przewozu w cysternach będzie też we wtorek, bezpośrednio po egzaminie w zakresie podstawowym. Kursy odbywają się zazwyczaj co dwa tygodnie. Wyjątkowo w lutym kursu nie będzie.

Warunkiem przystąpienia do egzaminu specjalistycznego jest pozytywny wynik egzaminu w zakesie podstawowym. Zdawalność najlepsza z możliwych. Rekordzista nie zrobił żadnego błędu na egzaminie podstawowym i żadnego w zakresie specjalistycznym. W takim przypadku, dla takiej osoby przewidziana jest nagroda. 

W ostatnim czasie powstała w naszym ośrodku cysterna szkoleniowa wyposażona w kompletną armaturę, taką jak w normalnej cysternie. Jest wyposażona w zawory: denny i oddechowy, przerywacz płomienia, posiada wszystkie elementy wahadła gazowego, posiada czujniki przepełnienia i można zobaczyć jak to wszystko działa. Do cysterny można podłączyć głowicę załadowczą - taką jak w bazie paliw. Jest to bezcenna pomoc szkoleniowa, być może jedyna taka w Polsce. 

Zapraszam Stanisław Włodarczyk