Towary Niebezpieczne Doradztwo DGSA i Szkolenia Stanisław Włodarczyk | SZKOLENIA ADR

SZKOLENIA ADR ŁÓDŹ

Kolejny kurs ADR odbędzie się od 27.12.2019 do 30.12.2019, a kolejny kurs zaplanowany jest dwa tygodnie później od 10.01.2020

Zgłoszenia na kurs jest możliwy do dnia ich rozpoczęcia czyli nawet w godzinach dopołudniowych w dniu rozpoczęcia kursu (czyli w piątek). Kurs odbywać się będzie w systemie weekendowym - początek w piątek w drugiej części dnia, kontynuacja w sobotę, niedzielę i dokończenie w dniu egzaminu, w poniedziałek, Egzamin bezpośrednio po zakończeniu szkolenia. W tym czasie można ukończyć kurs w zakresie podstawowym i specjalistycznym pozwalającym przewozić towary niebezpieczne w cysternach. 

Egzamin w zakresie przewozu w cysternach odbędzie się bezpośrednio po egzaminie w zakresie podstawowym. Warunkiem przystąpienia do egzaminu specjalistycznego jest pozytywny wynik egzaminu w zakesie podstawowym. Zdawalność najlepsza z możliwych. Rekordzista nie zrobił żadnego błędu na egzaminie podstawowym i żadnego w zakresie specjalistycznym. 

W ostatnim czasie powstała w naszym ośrodku cysterna szkoleniowa wyposażona w kompletną armaturę, taką jak w normalnej cysternie. Jest wyposażona w zawory: denny i oddechowy, przerywacz płomienia, posiada wszystkie elementy wahadła gazowego, posiada czujniki przepełnienia i można zobaczyć jak to wszystko działa. Do cysterny można podłączyć głowicę załadowczą - taką jak w bazie paliw. Jest to bezcenna pomoc szkoleniowa, być może jedyna taka w Polsce. 

Zapraszam Stanisław Włodarczyk