Towary Niebezpieczne Doradztwo DGSA i Szkolenia Stanisław Włodarczyk | SZKOLENIA ADR

SZKOLENIA ADR ŁÓDŹ

KOLEJNE SZKOLENIE OD 14.05.2021 do 17.05.2021

Egzamin 17.05.2021

Obowiązują obostrznia w zakresie maksymalnej liczby osób uczestniczących w kursie. Na egzaminie trzeba będzie mieć własna maseczkę itp, . 

Z uwagi na obostrzenia jest mało miejsc

Następny zaplanowany termin za kolejne dwatygodnie

Zgłoszenia na kurs są możliwe do dnia ich rozpoczęcia czyli nawet w godzinach dopołudniowych w dniu rozpoczęcia kursuOsoby, które bedą chciały zrobić też kurs w zakresie przewozu w cysternach będą się musiały zgłosić do czwartku do godziny 14:00. Kurs w zasadniczej części odbywać się będzie w systemie weekendowym - początek w piątek w drugiej części dnia i trwać będzie do poniedziału włącznie. Egzamin odbędzie się w poniedziałek, bezpośrednio po ukończeniu kursu. 

Warunkiem przystąpienia do egzaminu specjalistycznego jest pozytywny wynik egzaminu w zakesie podstawowym. Zdawalność najlepsza z możliwych. Rekordzista nie zrobił żadnego błędu na egzaminie podstawowym i żadnego w zakresie specjalistycznym. W takim przypadku, dla takiej osoby przewidziana jest nagroda. 

W ostatnim czasie powstała w naszym ośrodku cysterna szkoleniowa wyposażona w kompletną armaturę, taką jak w normalnej cysternie. Jest wyposażona w zawory: denny i oddechowy, przerywacz płomienia, posiada wszystkie elementy wahadła gazowego, posiada czujniki przepełnienia i można zobaczyć jak to wszystko działa. Do cysterny można podłączyć głowicę załadowczą - taką jak w bazie paliw. Jest to bezcenna pomoc szkoleniowa, być może jedyna taka w Polsce. 

Zapraszam Stanisław Włodarczyk